Alicja Kusak | Mediator/o mnie
172
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-172,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.1.1,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Mediator/o mnie

1_12

Mediator Alicja Kusak

Jestem dyplomowanym mediatorem (Studia Podyplomowe MEDIACJE W BIZNESIE w WYŻSZEJ SZKOLE BANKOWEJ we Wrocławiu), trenerem technik komunikacyjnych i negocjacyjnych, wykładowcą w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, współtwórcą FUNDACJI DLA MEDIACJI.

 

Profesjonalnym mediatorem sądowym wpisanym na listę mediatorów stałych SĄDU OKRĘGOWEGO WE WROCŁAWIU i SĄDU OKRĘGOWEGO W WARSZAWIE. Prowadzę procesy mediacji ze skierowania Sądów oraz firm i osób fizycznych.

 

Od 2015 roku nieprzerwanie i systematycznie jestem wyznaczana przez Sąd Okręgowy we Wrocławiu X Wydział Gospodarczy, XII Wydział Cywilny, XIII Rodzinny do prowadzenia postępowań mediacyjnych gospodarczych, cywilnych i rodzinnych, współpracuję również w zakresie mediacji i negocjacji z kancelariami prawniczymi całej Polski.